Regaty Kajakowe

X Regaty Kajakowe

 

 

X edycja Regat Kajakowych VIP Hotelu Tumskiego
 
7. miejsce załogi Międzynarodowej Komisji Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem
 
W dniu 19 czerwca 2011 roku odbyła się już X edycja Regat Kajakowych VIP-ów, której organizatorem był Hotel Tumski. W zawodach wzięło udział 19 załóg, które rywalizowały na odcinku między Mostem Pokoju a Mostem Tumskim o puchar Prezydenta Miasta Wrocławia. Impreza ta miała na celu promocję walorów rekreacyjno – turystycznych rzeki Odry, ale także sprzyjała integracji przedstawicieli środowisk biznesu, kultury i nauki.
W zawodach wzięły udział takie instytucje i organizacje jak: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Alior Bank, Dolnośląska Izba Turystyki,
Urząd Żeglugi Śródlądowej, Wydział Promocji Miasta, Fundacja Pro Culturae Bono ale także po raz kolejny Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem.

Anna Jędrzejczak i Konrad Rzatkiewicz

 

 

W tej edycji regat MKOOpZ reprezentowali Anna Jędrzejczak oraz Konrad Rzatkiewicz, którzy po zaciętej walce uplasowali się na znakomitej 7. pozycji i tym samym poprawili wynik z IX edycji Regat.

 

 

Miejsca na podium przypadły Akademii Sztuk Pięknych (I miejsce), Załodze Gondoli (II miejsce) oraz Alior Bankowi (III miejsce). Cały wyścig przebiegał zgodnie z zadami fair play i w atmosferze wspólnej zabawy.

Uwieńczeniem regat było uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się na pokładzie statku „Driada”, na którym goście przemierzali Odrę i degustowali przygotowany przez Hotel Tumski poczęstunek.


Pamiątkowe dyplomy i medale wręczył dyrektor Hotelu Tumskiego Pan Zbigniew Pasieka

X Regaty kajakowe VIP-ów po raz kolejny dostarczyły wielu sportowych emocji i znakomitej zabawy oraz potwierdziły swoją silną pozycję na mapie imprez Miasta Wrocławia.

 

Czekamy na kolejną edycję!