Członkowie GM

Członkowie GM

 

 

L.p.

Nazwisko

Imię

Funkcja

Strona Umowy

Instytucja

1

Fiszkal

Birgit

przewodniczący GR

Niemcy

Landesamt für Umwelt Brandenburg, Potsdam

2

Koll

Christiane

rzecznik delegacji niemieckiej

Niemcy

Landesamt für Umwelt Brandenburg, Potsdam

3

Jenemann

Kerstin

członek GR

Niemcy

Sächsiches Landesamt für Umwelt und Geologie, Dresden

4 Beděrková Ivana rzecznik  delegacji czeskiej Republika Czeska Ministerstvo životního prostředí ČR, Praha

5

Sýkora

František

członek GR

Republika Czeska

Výzkumny ústav vodohospodářský, T.G.M., v.v.i., Ostrava

6

Leontovyčová

Drahomíra

członek GR

Republika Czeska

Český hydrometeorologický ústav, Praha

7 Potiorová Jana członek GR Republika Czeska Povodí Odry s.p., Ostrava

8

Fornal

Bogdan

rzecznik delegacji polskiej

Polska

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Warszawa

9

Kasprowicz

Hanna

członek GR

Polska

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, Warszawa

10

Skrzypczyk

Lesław

członek GR

Polska

Państwowy Instytut Geologiczny, Warszawa

11

Kwiatkowska-Szygulska

Barbara

członek GR

Polska

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Departament Monitoringu Środowiska

Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska we Wrocławiu

12

Susek

Przemysław

członek GR Polska 

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Departament Monitoringu Środowiska

Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Zielonej Górze

13

Bakierowska

Anna

członek GR Polska 

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

Departament Monitoringu Środowiska

Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Szczecinie

14

Błachuta

Jan

ekspert Polska

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej,

Oddział we Wrocławiu

15

Wiśniowski

Zenon

ekspert Polska

Państwowy Instytut Geologiczny,

Oddział Pomorski w Szczecinie

16

Krawczyk

Janusz

ekspert Polska

Państwowy Instytut Geologiczny,

Oddział Dolnośląski we Wrocławiu

17

Burucker

Gabriele

ekspert Niemcy

Landesamt für Umwelt,

Naturschutz und Geologie,

Mecklenburg-Vorpommern

18

Bock

Rainer

ekspert Niemcy

Landesamt für Umwelt,

Brandenburg

19

Birner

Tania

ekspert Niemcy

Landesamt für Umwelt,

Brandenburg

20

Biksadský

Jiří

ekspert Republika Czeska

Povodí Odry s.p.,

Ostrava

21

Ondrušák

Čestmír

ekspert Republika Czeska

Povodí Odry s.p.,

Ostrava

22

Prchalová

Hana

ekspert Republika Czeska

Výzkumný ústav vodohospodářský

TGM Praha v.v.i.


Ostatnia aktualizacja: 2022.04.06